PREOKRET KIJEVA

Vrgorčani prosuli 0:3, juriš se isplatio

23.11.2008.
u 16:42

Kijevo Knin uspio je u dramatičnoj utakmici sustići 0:3 protiv Vrgorca i domoći se vrijednoga boda.

Prvo poluvrijeme proteklo je u lošoj igri domaćina, dok su se gosti branili i s pogocima nakon dvije kontre Ramića i Osibova otišli na odmor s prednošću od dva gola. Već u prvoj minuti nastavka Vrgorčani su golom Ramića povećali vodstvo na 3:0. Činilo da je utakmica riješena, no onda su Kninjani krenuli na sve ili ništa i pritisak se isplato. Izgubljenu utakmicu Kninjani su golovima Brčića, Babića i Kreze doveli u egal, a u zadnjih pet minuta natjerali su goste da očajnički brane bod.

KNIN – Dvorana Srednje škole. Gledatelja 400. Suci: Čustović (Dubrovnik) 6, Proleta (Dubrovnik) 6.

STRIJELCI: 0:1 Ramić (12), 0:2 Osibov (14), 0:3 Ramić (21), 1:3 Brčić (26), 2:3 Babić (29), 3:3 Krezo (34).

KIJEVO KNIN: Blagajić 6.5, Babić 6.5, Krezo 7, Bakula 5, Šimurina 5.5, Lovrić, Strunje 5.5, Radman 5, Rončević 6, Palavra 5, Brčić 6, Sunko. Trener Alen Delpont.

VRGORAC PIVAC: Herceg 6.5, Vrcan 6, Grbavac 5.5, Ademi 5.5, Stanković, Crnalić 5.5, Ma. Ramić 7, Osibov 6.5, Martinac 5.5, Mi. Ramić 5.5, Tolić, Perković. Trener Pjer Malvasia.

IGRAČ UTAKMICE: Ivo Krezo.