Vlatka Peras neće na ručak s Jakobušićem: Ovo je krucijalan dokaz novih vjetrova u Dinamu
Uoči derbija delegacije splitskog i zagrebačkog kluba, kao što je i uobičajeno, naći će se na jelu i piću. No tamo neće sjediti baš nitko iz uprave Dinama
Komentari 7
ah baš šteta htio sam 19 fritula poslužiti
natrpala si love za sedam života, briga nju s kim će na ručak...
Hajduk pobjeđuje, jer ako izgubi onda će opet biti sudac kriv iako je stranac, HNS će biti kriv, pekar koji nije dobro burek smotao i s malo mesa... Ma X toga će biti kao i do sada da ne nabrajamo, a pametni znaju o čemu pričam.... Zato preporučujem da hajduk odmah vodi sa 2:0....
Nema dedice da mu namješta dekicu, tako da nema potrebe ići... Nakon katastrofalnog prijelaznog roka i katastrofalnog financijskog vođenja kluba (previše novaca se "izvuklo"), sada dotična prima rentu za prošle zasluge.
Bravo Dinamo, vrijeme je da netko pokaže FK hajduk gdje im je mjesto.
FK Rotor bi mogao na optuženičku klupu konačno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako tamo bude viška hrane možda navrati još tko!