Putin: Blatter zaslužuje Nobelovu nagradu!
– Svjesni smo situacije koja se trenutačno događa oko gospodina Blattera, no ne vjerujem da je išta od toga istina. Riječ korupcija ne može se povezati s tim čovjekom – rekao je Putin.
Komentari 16
Ma dabome! Isti kao i ti! Hahaha!
A bas su se nasli...
Jel dao rublje ili zelene šuštave?
I putin zaslužuje Put In
Zato se Amerika koja nema ama baš nikakve veze sa nogometom pozabavila sa Fifom.
inter28.07.2015 u 10:27h Zato se Amerika koja nema ama baš nikakve veze sa nogometom pozabavila sa Fifom.>>>>. Kako to mislis? Pa MLS je 6-ta najjaca liga svijeta, a unutar 10 godina ce biti prva.
smiješno... ko će koga već svoj svoga.
blatter je od nogometa napravio najpopularniji sport na svijetu. covjek zasluzuje 10 nobelovih nagrada za zasluge u nogometu.
hahahah da zasluzio je Nobelovu nagradu ko i vi SP .Dobro da se tebe ne pita tko je "zasluzio" ti bi sebe predlozio ,za sto ,sigurno ne za mir?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ameri digli frku oko toboznje korupcije od milion dolara sto su celnici FIFE stavili sebi u dzep, a oni opljackali pola planete pa nikom nista. Ako je netko i primao mito, nije sigurno gospodin Blatter, ne bi se on tako nisko spustao ni za miliarde dolara, kamoli za tu sicu od milionceka. Covjek je familijarno bogat, ni sami ne znaju sta imaju, taman posla da bi se on pacao s tim banditima, i kaljao ime svoje familije. Americka posla, samo gledaju da napakoste svima oko sebe, a oni prvi na listi u vezi svake vrste kriminala.