Vidimo se ponovno u Parizu – na finalu
- Moje društvo stiglo je iz Njemačke, bit ćemo i na utakmicama protiv Češke i Španjolske. Dolazi nas na stotine – govori Ivan iz Jajca.
Komentari 25
Petrinja!
Komšije pregazite Turke, i vratite im za onu nepravdu, pa makar vas Erdogan tužio:)) Pozdrav sa istoka
i Pupolino dolazi na tekmu...navijati za Tursku
Nemreš vjerovati kako mi pravi domoljubni hrvati sa svojim ponašanjem, poštenjem, djelom i jelom uspjevamo udružiti inače posvađanu nekadašnju Jugu braču iz Slovenije, Makedonije, Srbije, Bosne, CG i Kosova da ujedinjeni navijaju za ovu ne baš popularnu ekipu iz Turske!
Toliko smo sigurni u velike pobjede a onda kada izgubimo krivimo sudce I sve ostale a ne sebe. Ocekujemo previse, nismo mi sami toliko nadareni, I drugi imaju isto svoje talente. Budimo skromni i pustimo slavlje za sada. Sigurno se nece ponoviti uspjeh iz 1996, ono je bio tim odvaznih I dobrih. Danasnji tim nije u istoj klasi.
Kada smo protiv vas 1 na 1 na terenu, u ratu... gde god, onda vas mrzim kao stoku ali kada ste protiv nekog drugog onda sam za vas jer niko ne sme da dira moje Hrvate sem nas naravno.
ajmo turska pokazite ovima poturcima kaoko se igra...
U bratskoj nam Njemackoj bi ovakvi zavrsili u zatvoru pa onda na naslovnici za naslikavanje sa fasistickom ikonografijom....
O9VI KOJI GLUME HRVATE ISPOD TORNJA NIKAD NISU BILI NITI ĆE BITI HRVATI JER PRAVI HRVAT NOSI HRVATSKU ZASTAVU A NE NEKIH SERATORA USTAŠA IZ BOSNE
Nemreš vjerovati kako mi pravi domoljubni hrvati sa svojim ponašanjem, poštenjem, djelom i jelom uspjevamo udružiti inače posvađanu nekadašnju Jugu braču iz Slovenije, Makedonije, Srbije, Bosne, CG i Kosova da ujedinjeni navijaju za ovu ne baš popularnu ekipu iz Turske.-
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Uvijek smo pobijeđivali kad je trebalo.....neka tako bude i danas...Sretno dečki.