VIDEO Sara Kolak slavila zlato pa joj je prišla Srpkinja: Snimka se munjevito proširila internetom
Ovo je medalja koja je čekala punih deset godina. Medalja koja je u međuvremenu nekoliko puta izmaknula, koja se činila dalekom, ponekad možda i nedostižnom, ali Sara nikada nije odustala od nje
Komentari 24
Povrača mi se od članka. Pa zar baš svaki drugi članak mora biti šta je koji srbin rekao ili napravio?. Po članku bi se dalo zaključiti da Sari nitko nije drugi čestitao i da ju sve druge natjecateljice mrze.
Pa kako vas nije sram?
Najvažnije je da je Srpkinja, da je Nizozemka ne bi objavili.Bolest, teška medijska bolest.
Stvarno iritantno isticanje nečeg što je sasvim normalno (četitati protivniku bilo da si pobjedio bilo da si izgubio, pa to se radilo i u ratu).
Ma frigas medalju..bitno da bratstvo i jedinstvo jos uv8jek zivi.
I drugi čestitaju jedni drugima ogrnuti nacionalnim zastavama, pa ništa o tome. Mislim da je Srpkinja pipala gdje je mekano za ddrzgi put, kad joj pošalju salatu
Ovo je već patologija. Što vi želite reći s ovakvim tekstom? Zašto je toliko bitno da je neka tamo Srpkinja čestitala Sari, a ne spominje se Nijemica? Jel' vi to nama namećete novo bratstvo i jedinstvo koje je na kraju krajeva u propaloj umjetnoj tvorevini bilo prisilno i puka fantazija jer ama baš nikad u povijesti se nismo slagali s istočnim problematičnim i neprijateljskim narodom.
Čestitale su joj sve cure. Čak i Njemica. To niste objavili. Naporni ste. Bravo Sara. Iskrene čestitke.
To je mađarica, da ju je srbijanka išla zagrlit maznula bi našoj lančić
Novinari više potenciraju etničku pripadnost nego itko drugi.
Bravo Saro, samo naprijed, pobojao sam se da je tvoja olimpijska medalja bila trenutni bljesak.
Možda se ispričala u ime srba za podmetnute požare.
Strašno je kako je nisko pao nekada hrvatske novine. Kad Srbin pali u Hrvatskoj onda nije Srbin kad Mađarića osvaja medalju nije Mađarića nego Srpkinja.
Srpski portal mora u naslovu staviti svoju športasicu.., ne mogu bez svojih gazda, bez Srba..
Balog je u prijenosu rekao da je Vilagoš Mađarica, živi u Futogu, znači ima srpsko državljanstvo. Eto.
Hrvatska ima posebno komplicirani geografski položaj na ovoj planeti: jedna stopa u Europi, jedna stopa u Europi ali u Italiji, jedna stopa na rubu alpa, jedna stopa i to velika stopa na Balkanu a mozak i razmišljanje još pretežno u komunizmu! To je problem kojega i Njemačka nije mogla riješiti sa DDR-om; mozak onih ljudi još uvijek visi negdje u onom nesrećnom razdoblju! Ali sada je priča o sportu: gratualacije su sasvim normalne posebno u individualnim sportovima, to je lijepo i kulturno, to je to, ništa dalje! Naša sportašica je dobila gratulacije sa puno strana, ne samo od kolegice Vilagoš…., dobro tako!!!
Kako "jedan dio" našeg društva ne može vidjeti kad se Hrvatica i Srpkinja grle! Neprocjenjivo 🤣...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čitam naslov: " Sara Kolak slavila zlato pa joj je prišla Srpkinja" ? ...Világos Adriana Srpkinja?