Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 22
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
bizarno
Povratak na članak

VIDEO Pogledajte kako su Boysi šetali policiju po tribini

Policija je krenula za njima, ali svaki put kada bi im se snage reda priključile Boysi bi se premjestili na drugi kraj

Komentari 14

ST
stefj
14:19 05.11.2012.

Hm, vjerujem da nisu svi takvi, no ne mogu vjerovati koliko ljudska glupost može biti velika; za gostovanja PSG-a u Zagrebu, BBB (bar se tako predstavljaju) išli su okolo po hostelima u okolici stadiona i raspitivali se da li u njima ima Francuza. Onda su postavljali zasjede ako koji Francuz izađe i sl. Koji je to umni sklop, tuči školarce...

VL
PA
Paket
14:26 05.11.2012.

hahahahahahha

VL
Avatar PTB
PTB
14:56 05.11.2012.

@netko30 Ajde, da se to i bolje iskonstruirati, ovo bi pobili i klinci iz vrtića. Jesu zločesti bbb divljanjem po tribini otjerali i ljude s najelitnijeg sportskog natjecanja na svijetu? A iz istog razloga je i stadion u 13 mjeseciseci njihovog bojkota bio najprazniji u dugoj povijesti Dinama?

VL
SE
sestrićna
14:58 05.11.2012.

a lako kad imaju praznih mjesta na trbinama..

VL
SE
sestrićna
15:00 05.11.2012.

netko30 pa bosanci ti vode klub a bosanci i igraju u klubu:))

VL
Avatar netko30
netko30
15:09 05.11.2012.

svi sve znate...to je zanimljivo..al ja idem na tekme domace znam kak sve zjapi prazno, a kaj bus, gle ni canjuga nije pasal kad sam ja imao nekih 15g. bilo je jos gore da se onda to radilo pa pa kaj mislis kaj bi tudman onda napravil boysima, kad nismo mogli dinamove salove imat na sebi ne da bi bili u cuzi nego gore od toga, vjerujte nikad nist ne pase nikad..prije par let smo pljuvali dinamo kak nemre igrat lp,kao svi nas kantaju,sad igraju pa ni to sad ne pase...jer nemremo pariza dobit..., pa nemrem budalu od sebe radit iz godine u godinu..al dobro opet vi sve znate..

VL
Avatar Django
Django
15:15 05.11.2012.

05.11.2012. u 15:09h netko30 je napisao/la: svi sve znate...to je zanimljivo..al ja idem na tekme domace znam kak sve zjapi prazno, a kaj bus, gle ni canjuga nije pasal kad sam ja imao nekih 15g. bilo je jos gore --------------------- Lijepo je vidjeti kako ljudi odrastaju, dolaze k pameti i shvaćaju svoje greške iz mladosti. Na žalost, malo je takvih. Sve što si rekao ovdje, a i malo ranije, stoji. A ovaj članak samo dokazuje da su i novinari u sprezi sa tim destruktivcima. Za čiji račun?

VL
FA
fafonja
15:22 05.11.2012.

Slažem se s djangom da su i novinari u sprezi s tim destruktivcima. Zbog čega kad se uvijek govori o nogometu i navijanju, kad se priprema pučanstvo za predstojeće utakmice, uvijek to prate iste snimke: baklje, tučnjave i alkohol. Netko n amjrno propagira u sklopu govora o sportu protuzakonito ponašanje, i nikome ništa: Zbog čega novinari takva ponašanja ne ignoriraju, umjesto da ih stalno stavljaju u prvi plan?

VL
AR
arjavas
15:28 05.11.2012.

Koliko se vidi iz snimke tu nije bilo nikakvog divljanja , ljudi su hodali po tribini vikali protiv mmaića i zabavljali se .osim toga BBB-ovaca jedno vrijeme nije ni bilo na tekmama , jer su ih bojkotirali , Pa gdje su onda bili ti "stari dinamovci "? Kaj nisu onda napunili stadion?Većina ljubitelja nogometa ide na tekme da bi gledalo dobar nogomet da bi navijalo za svoj klub , koji se bori za pobjedu i koji nešto znači u nogometnom svijetu. U kino ideš gledati dobar a ne loš , film , ili u kazalište isto tako , ideš na zabave gdje buš se zabavljal i užival . Današnji hrvatski klubski nogomet to sve nije i ne predstavlja gledateljima zabavu , užitak i ne stvara nikakav zanos . Igrači igraju ,a razmišljaju samo o tome kak bi postigli veću cijenu i kak bi zbrisali van ,. Menanđeri i vostva klubove jedva čekaju da bolje igrače čim prije prodaju , i da na nima zarade. I onda ispada da bi publika trebala biti radi nogometaša i njihovih gazda a ne da je obrnuto.

VL
PP
pp
15:32 05.11.2012.

Mafija van iz Dinama.

VL
PA
Paket
15:34 05.11.2012.

Zbog čega bi ovo bilo bizarno? dečki nisu radili nikakve nerede, zabavljali su se... a kad Mamić policiji ometa posao i neda im da uhite njegovog navijača sa zapada koji je radio nerede, onda ne pišete da je to bizarno???

VL
Avatar toxic alien
toxic alien
15:40 05.11.2012.

Ne treba biti vrhunski psiholog za shvatiti da bi grupe poput ovih "boysa", bez publiciteta koji im mediji nesebicno posvecuju, izgubile smisao svog postojanja. Novinari koji sa simpatijama pisu o njihovim aktivnostima i editori koje takve vijesti smatraju vrijednim novinskog i digitalnog prostora, su po svim zakonskim mjerilima njihovi pomagaci i saucesnici u njihovim huliganskim "pothvatima". Ocito je da prazni stadioni i huliganizam na njima nekome apsolutno odgovara. U normalnoj drzavi, jedna postena istraga bi sve to objasnila, i sive eminencije koje financiraju i medijski podrzavaju udruge poput "boysa" bi bili raskrinkani i zakonski procesuirani. Ali posto to nije slucaj, jedino sto normalan covjek moze uciniti je da zavapi u stilu Alana Patona: "Placi, voljena zemljo".

VL
TV
tvrtko88
16:30 05.11.2012.

Simpatizer sam hajduka,al dajem punu podršku ovim dečkima,jer sve je prolazno,al ostat će oni i dinamo.Samo naprijed dečki svim sredstvima protiv razbojnika i mučke đubradi.

VL
AR
arjavas
16:34 05.11.2012.

Alien ., ima li nogomet bez publike smisla? Nema tu teorije urote , da Dinamo igra bolje , i da se bori za ulazak slijedeće kolo lige prvaka , i da doma sve pobjeđuje , stadion bi bil pun .. , bez obzira na cijene , BBB-ovce i ostale "protivnike Dinama".

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.