VIDEO Juranović zabio gol za pamćenje pa donio Hajduku više od 300.000 eura!

Dinamo i Legia sastali se 3. pretkolu Lige prvaka
Autori: Vecernji.hr, Hina
19.08.2021.
u 23:21

Hrvatski reprezentativac već s krajem ovog tjedna trebao bi biti novi nogometaš Celtica.

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović bio je strijelac za varšavsku Legiju na gostovanju kod praške Slavije u prvoj utakmici doigravanja za Europsku ligu koja je završila 2:2.

Juranović je postigao pogodak za vodstvo njegove momčadi 2:1, kad je u 37. minuti s ruba kaznenog prostora pogodio gornji lijevi kut.

Kako doznaje 24sata, ovim se pogotkom oprostio od Legije i odlazi u Celtic za oko tri milijuna eura, od čega će Hajduku pripasti više od deset posto, što je više od 300.000 eura ili dva milijuna kuna.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Borna Barišić je ostao na klupi u pobjedi Rangersa 1:0 protiv armenskog Alaškerta. Škoti su na svom Ibroxu od 43. minute igrali s igračem manje, a Morelos je u 67. minuti bio strijelac pobjedničkog pogotka.