Veliki previd Hajduka: U zračnu luku nije poslao autobus, igrači Dinama u hotel došli su taksijem
Večernji list tada je izvješće s utakmice naslovio s "Plavi su mogli pokvariti feštu", referirajući se na brojne neiskorištene šanse Dinamovih napadača, odnosno vrhunsku formu vratara Pletikose.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hajduk bar zna kad je osnovan, tko ga je osnovao i koje mu je ime. Za razliku od nekih.