Vatreni se vratili u Deauville, dočekao ih pljesak i pohvale
No, nema vremena za opuštanje, već u subotu je utakmica osmine finala, a protivnika ćemo doznati večeras.
Komentari 6
Naša Hrvatska repka je odlična ali naši pravi hrvati, vatreni i eksplozivni navijači na tribinama su još više fantastični još posebno kada zapjevaju da su za dom, sramotu i golgotu spremni..
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Naši junaci iz Deauvillea udavili španjolce i njhovu tika taku.