Vatreni pripremili posebno iznenađenje za Pašalića, on poručio: Žao mi je Stanišića
- Vjerovali ili ne, prošlo je već deset godina otkako sam u reprezentaciji i uopće nisam imao priliku pričati nešto pred svima vama. Hvala svima na čestitkama, igračima, stožeru, logistici. Drago mi je što smo uzeli ovaj trofej, koji klubu i meni osobno jako puno znači. Žao mi je Stane, ali lijepa je utjeha Bundesliga i njemački Kup
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0