Hrvatska nogometna reprezentacija pognutih je glava u svlačionici razgovarala o listopadskom kvalifikacijskom ciklusu i porazima od Turske i Walesa u borbi za Euro 2024. Golova ni za lijek, a igrači izvan stroja. Izbornik Zlatko Dalić ionako je imao problema u napadu, a sada više nego ikad prije. Bruno Petković se ozlijedio, Marko Livaja oprostio od reprezentacije, Andrej Kramarić i Ivan Perišić još vidaju svoje rane, a pokušaji s Dionom Drenom Beljom, Petrom Musom i Matijom Friganom nisu urodili plodom.
Sv. Ante spašava
Ante Budimir
Vatreni je sa 6 mjeseci izbjegao u Hrvatsku, a odgojila ga je majka poslije tragične pogibije oca
Sv. Ante opet će u akciju spašavanja, na listi je igrača za utakmice u studenom protiv Latvije i Armenije i čovjek je u kojeg se polažu sve nade. U dosadašnjih 17 nastupa Ante je pokazao da može pomoći ovoj reprezentaciji, a toga je očito ponovno postao svjestan i izbornik, koji je odlučio okrenuti njegov broj.
Komentara 2
BL
Budimir zabio dva komada Osasuna ga cijeni.Daliću nije dobar bolji mu je panj iz Dinama,pa ako je bolji,sto ga nitko neće da kupi?Zar bi netko propustio ne imati vrsnog golgetera?A,da, Dalić!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mi Hrvati!!!!