Posljednji naklon legendi: Luka Modrić izašao s Bernabeua, 80 tisuća ljudi ustalo na noge
Gotovo do samog kraja utakmice bio je na terenu, a kad je već sve išlo prema kraju, uslijedili su trenuci za pamćenje
Komentari 19
Treba hrvatskoj legendi svih vremena napravit spomenik na trgu bana jelacica🇭🇷❤️🫶
Stvarno je sramotno da HTV nije prenosio tu utakmicu i taj dogadjaj. Ko god je gledao taj prijenos uzivo na nekom od stranih kanala, zna o cemu pricam. Jednostavo se ne moze opisati.
Sigurno jedan od najboljih ako ne i najbolji nogometaš Hrvatske svih vremena.
Zanimljivo kako se dva najveća sportaša s jugoslavenskog područja opraštaju / okrunjuju karijere u isti dan. Jasno i Luka i Novak će još igrati, ali postali su dio legende. Nije da nema i drugih: Tadej Pogačar, Luka Dončić, Nikola Jokić, pa zatim i Monika Seleš, Goran Ivanišević ... Sretno svima u karijerama / životima do kraja.
koliko je utakmica preokrenuo luka u realovu korist ? koliko utakmica je luka odigrao u cjelini za real i bio nosivi igrac ? marketing i navijanje su jedno, a realnost i ucinak drugo.
Šta vele kolege sa rezervne klupe, jesu li i poni uplakani ili se vesele slobodnom mjestu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nemam rijeci kako nazvati takvo individua nikomu bitnog, jad i bijeda mentalna i svaka druga, Ne moras voliti Modrica ali se jado mani tako glupih komentara. Jel ti Modric nesto duzan, sigurno bi trebao svoj zaradjeni novac podijeliti s tobom.