Osijek nadigrao Rijeku i izjednačio se s Dinamom, Mierez zabio dva gola

Osijek je u Gradskom vrtu svladao Rijeku s 2:0 u susretu 22. kola HNL-a.
21. veljače 2021. u 16:53 10 komentara 3286 prikaza
Osijek i Rijeka sastali se u 22. kolu HT Prve lige
Pogledajte galeriju 1/9
  • KRAJ Kraj
    Kraj utakmice! Osijek je slavio s 2:0 i izjednačio se s Dinamom na vrhu. Modri imaju utakmicu manje jer je zbog korone odgođen njihov derbi s Hajdukom koji se danas trebao igrati. Evo poretka. function resetIframeHeight(o) { o.style.height = o.contentWindow.document.documentElement.scrollHeight + 'px'; } Tablice omogućuje SofaScore LiveScore
  • 70+ Gol
    Gol za Osijek! Mierez je zabio svoj drugi gol danas i domaćini su sve bliže pobjedi.
  • OSIJEK
    Osijek: Ivušić, Miloš, Lončar, Škorić, Čeberko, Žaper, Silva, Brlek, Kleinheisler, Bohar, Mierez.
  • RIJEKA
    Poznati su i sastavi. Za Rijeku će igrati: Nevistić, Arsenić, Galović, Escoval, Tomečak, Mudražija, Čerin, Lončar, Vukčević, Andrijašević, Kulenović
22. kolo HNL-a, 15:00, Gradski vrt, Osijek
Osijek Mierez 25', 70'
2
0
Rijeka
  • KRAJ

Kraj utakmice! Osijek je slavio s 2:0 i izjednačio se s Dinamom na vrhu. Modri imaju utakmicu manje jer je zbog korone odgođen njihov derbi s Hajdukom koji se danas trebao igrati. Evo poretka.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore
  • 90'

Igrat će se pet minuta nadoknade.

• 85'

Ostalo je još pet minuta utakmice plus sudačka nadoknada. Po svemu danas viđenom, Osijek će upisati tri boda i izjednačiti se s Dinamom koji ima utakmicu manje.

• 77'

Nove zamjene u obje momčadi. Jurčević umjesto Silve i Pilj umjesto Kleinheislera kod Osijeka, a Murić i Pavičić umjesto Andrijaševića i Tomečaka u momčadi Rijeke.

• 72'

Mijenjaju oba trenera. Erceg umjesto Bohara kod Osijeka, a Menalo i Štefulj umjesto Kulenovića i Vukčevića kod Rijeke.

• 70+

• 59'

Drmić umjesto Lončara kod Rijeke.

• 56'

Škorić je sada zabio, no gol je opravdano poništen zbog zaleđa.

• 52'

Osijek je sada svoju bolju igru mogao okruniti drugim golom. Žaper je ubacio u petarac, Kleinheisler je tukao, ali preko gola.