Osijek nadigrao Rijeku i izjednačio se s Dinamom, Mierez zabio dva gola

2-0
Rijeka
22. kolo HNL-a, 15:00, Gradski vrt, Osijek
KRAJ

Kraj utakmice! Osijek je slavio s 2:0 i izjednačio se s Dinamom na vrhu. Modri imaju utakmicu manje jer je zbog korone odgođen njihov derbi s Hajdukom koji se danas trebao igrati. Evo poretka.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore
90'

Igrat će se pet minuta nadoknade.

85'

Ostalo je još pet minuta utakmice plus sudačka nadoknada. Po svemu danas viđenom, Osijek će upisati tri boda i izjednačiti se s Dinamom koji ima utakmicu manje.

77'

Nove zamjene u obje momčadi. Jurčević umjesto Silve i Pilj umjesto Kleinheislera kod Osijeka, a Murić i Pavičić umjesto Andrijaševića i Tomečaka u momčadi Rijeke.

72'

Mijenjaju oba trenera. Erceg umjesto Bohara kod Osijeka, a Menalo i Štefulj umjesto Kulenovića i Vukčevića kod Rijeke.

70+

Gol za Osijek! Mierez je zabio svoj drugi gol danas i domaćini su sve bliže pobjedi.

59'

Drmić umjesto Lončara kod Rijeke.

56'

Škorić je sada zabio, no gol je opravdano poništen zbog zaleđa.

52'

Osijek je sada svoju bolju igru mogao okruniti drugim golom. Žaper je ubacio u petarac, Kleinheisler je tukao, ali preko gola.