Nepobjedivi Bišćan uz preokret do polufinala Hrvatskog kupa!

Igor Bišćan još ne zna za poraz otkako je 10. listopada preuzeo Rijeku
04. prosinca 2018. u 20:48 17 komentara 5353 prikaza
Lokomotiva - Rijeka
Pogledajte galeriju 1/6

Nogometaši Rijeke plasirali su se u polufinale Hrvatskog kupa nakon što su u utorak na stadionu u Kranjčevićevoj uz preokret slavili protiv Lokomotive s 2:1 (0:1).

Inter - Vinogradar Očekivani trijumf Inter s igračem manje izborio polufinale Kupa

Lokomotiva je povela u 19. minuti iz prve prave prigode na utakmici. Nakon ubačaja Lecjaksa u peterac, Dejan Radonjić je bio najviši u skoku i glavom zatresao mrežu.

Kvržić je u 41. minuti mogao donijeti izjednačenje, ali u posljednjem trenutku domaći branič Datković izbio je loptu u korner. Tri minute kasnije dogodio se ključni trenutak. Igrač Lokomotive Uzuni zaradio je izravni crveni karton zbog oštrog starta na Lončaru, a igrača više Rijeka je uspjela naplatiti u drugom poluvremenu.

Hrvatska reprezentacija Najviše ide u Maksimir FIFA Dinamu, Rijeci i Hajduku šalje odštete

U 54. minuti oduzetu loptu u polovici domaćina Heber je pretvorio u pogodak zabivši sa ruba kaznenog prostora. Pobjedu Rijeci donio je Alexander Gorgon u 65. minuti nakon proigravanja Kvržića.

Utakmicu na stadionu u Kranjčevićevoj pratilo je tisuću gledatelja, a sudio je Damir Batinić. Osijek će u srijedu ugostiti Hajduk u 17 sati, a Dinamo Slaven Belupo u 19:30.

Inter je u prvom četvrtfinalnom dvoboju svladao Vinogradar 3:0.

Goran Jančo je za svog partnera odabrao Croatia osiguranje
OSIGURANJE
Jančo: Stočarstvu smo posvetili svoje živote, pa farmu želimo sačuvati od rizika

A1 izdvaja za Vas

• herrngartencafe:

Lokomotiva je jedini klub u Europi koja u 1/4 finalu kupa nema ni jednog gledatelja na stadionu

• petrollio:

bravo za suce, dobili su lokose! bez njih je rijeka bila totalno nadigrana, stjerana u mišju rupu i drugi gol lokosa visio je u zraku, a ovako su suci opet pogurali rijeku do pobjede! HNS močvara!!!