Manchester City konačno osvojio Ligu prvaka, kapetan Brozović vodio Inter u finalu
Manchester City prvi put u povijesti postao je prvak Europe. Građani su u finalu u Istanbulu svladali Inter s 1:0. Talijansku je momčad s kapetanskom trakom oko ruke vodio Marcelo Brozović.
Komentari 6
Ajmo Broz potopi ih jednim dalekometnim projektilom u 77.minuti !!!
Šteta. Inter danas bolji, inače klub s tradicijom i poviješću. Titulu je osvojio umjetni klub arapskih petro dolara, iako ako se gleda cijela sezona City je ipak bio najbolji.
Ovdje izjavljujem da Inter ima vise sanse od cityja.
Guardiola im je (ManC-u) očito očita' bukvicu na poluvremenu. Bravo, ManC! Čestitke!
Ajmo ManCity.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Konacno je napumpan citiy osvojio jednom i onda opet mozda za deset godina :)))))