Naslovnica Sport Liga prvaka

Modrić igrao 90 minuta i asistirao u velikoj pobjedi nad Liverpoolom!

Kraljevski klub bio je konkretniji veći dio susreta i ovih 3:1 možda je premalo u odnosu na prikazano protiv Liverpoola.
06. travnja 2021. u 22:54 7 komentara 10040 prikaza
Real Madrid v Liverpool - UEFA Champions League - Quarter Final - First Leg - Alfredo Di Stefano Stadium
Pogledajte galeriju 1/15

Nogometaši Real Madrida i Manchester Cityja ostvarili su pobjede u prvim susretima četvrtfinala Lige prvaka.

Mate Pavić BRAVO ZA HRVATE Hrvatska već ima četvoricu milijunaša, ovo je potvrda da se može vrlo lijepo zaraditi

"Kraljevski klub" je na stadionu Alfredo Di Stefano pobijedio Liverpool sa 3:1 uz asistenciju kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića, dok je City na Etihadu porazio Borussiju Dortmund sa 2:1.

Real Madrid je protiv Liverpoola poveo 2:0, "Redsi" su na otvaranju drugog dijela smanjili, no domaćin je do kraja susreta zabio još jedan gol za 3:1 pobjedu.

Strijelci za španjolski sastav bili su Vinicius Junior (27, 65) i Marco Asensio (36), dok je za Liverpool zabio Mohamed Salah (51).

Luka Modrić je odigrao cijeli susret za Real asistiravši Viniciusu u 65. minuti za treći pogodak domaćina. Kapetan "Vatrenih" je tako postao najstariji igrač te momčadi u Ligi prvaka (35 godina, 209 dana) koji je upisao asistenciju u tri uzastopna susreta čime je ujedno i izjednačio učinak Ryana Giggsa kojem je to uspjelo 2011. s 37 godina.

U drugom susretu večeri Manchester City je porazio Borussiju Dortmund sa 2:1.

"Građani" su poveli u 19. minuti golom Kevina De Bruynea, izjednačio je Marco Reus u 84. minuti, a pobjedu Cityju donio je Phil Foden u 90. minuti.

Uzvratni susreti su 14. travnja u Liverpoolu i Dortmundu.

U srijedu su na rasporedu još dvije utakmice četvrtfinala, a sastaju se Porto i Chelsea, te Bayern Munchen i PSG.

Dario Almesberger
Stručnjak za obnovu otkrio koja bi zagrebačka bolnica izdržala jači potres: Sve druge bi se srušile
Boris Miletić
INTERVJU
„Čovjek koji prestane biti čovjek, izgubio je smisao“
  • Avatar Djangov osvetnik
    Djangov osvetnik:

Dakle, sudac je isti onaj Felix Brych koji je teško oštetio Dinamo protiv Šahtara, a prije toga je bio potjeran sa svjetskog prvenstva u Rusiji jer je isto tako teško oštetio Srbiju u utakmici protiv Švicarske. Čovjek bi očekivao da ... prikaži još! takav sudac nikada više ne sudi utakmice ovog ranga, ali čini se da je on Uefin čovjek za specijalne zadatke.