Objavljeno vijesti danas: 49
HAJDUK - ŠIBENIK
Povratak na članak

Hajduk je pobijedio Šibenik i osvojio 32. izdanje hrvatskog Kupa

Nogometaši Hajduka osvojili su osmi hrvatski kup od samostalnosti nakon što su svladali Šibenik rezultatom 2:0

Komentari 11

DX
dario-xx
18:49 24.05.2023.

Bravo jedan od zaninljivijih kup finala do sad, i ousider ima sanse, igra se na neutralnom terenu, trebalo bi biti zanimljiva utakmica

VL
Avatar Stradun
Stradun
20:58 24.05.2023.

Hajduk zasluženo osvojio kup. Šibenik neloš.

19:17 24.05.2023.

Kako god završi utakmica Hajduk će kukati i svi će biti krivi.

19:06 24.05.2023.

U svečanoj loži nisam zamjetio niti jednog nogometaša sa karijerom. Sve neki referenti.

VL
SA
sanikol
20:11 24.05.2023.

Nekoliko minuta nakon početka drugog poluvremena. Ovako promašivati zicere može samo Hajduk. Gospodo iz Hajduka, ovako se gubi utakmica. Nećete stići niti do penala.