Objavljeno vijesti danas: 166
LIGA PRVAKA
Povratak na članak

Dinamo griješio i izgubio od Salzburga, Drmić promašio zicer za izjednačenje

Dinamo je u trećem kolu skupine Lige prvaka poražen na gostovanju kod Salzburga s 1:0.

20:13 05.10.2022.

Eto, Čačić bez reakcije, samo se čekalo da Salzburg da gol...

VL
VO
volimnju
20:39 05.10.2022.

zadnjih 15 minuta su počeli igrati. šteta kaj nisu od početka tako stiskali. salzburg ništa posebno

VL
Avatar MracnaIstina
MracnaIstina
20:42 05.10.2022.

Dinamo je igrao hrabro i napadacki NAKON sto je primio gol. Zasto ne od prve minute kod 0:0?

VL
ER
EroK
18:00 05.10.2022.

Idemo dečki! Još jednom nas razveseliti!

19:36 05.10.2022.

Ovo je izgledalo jako loše, samo sreća je spasila Dinamo da ne primi koji gol. Toliko grešaka u obrani, toliko loših dodavanja, niti jedna suvisla akcija... Ne znam što je Čačić ovime mislio, no pola igrača kao da ne znaju gdje su. Ademi loš, Petković loš, Ivanušec više ne zna dodati točno loptu... Nešto ozbiljno treba promijeniti za 2. poluvrijeme ako se želi izvući bar nula. Iz viđenog teško, jako teško...

VL
Avatar Rodnaldo
Rodnaldo
20:26 05.10.2022.

To je tako Drmiču, nema se utakmica u nogama i to je to.

VL
20:18 05.10.2022.

Kad god se igra na neriješen rezultat uglavnom se ovako nešto dogodi. Šteta, ali još uvijek ima vremena za okrenuti rezultat.

VL

Nemoš kad Čačić pretvrdoglav za radit izmjene kod pozitivnog rezultata, nikad se neće prilagodit igri. On nemože uvest izmjenu dok mi ne primimo gol. Ademi i Ivanušec su danas igrali ispod svake razine Dinama.

VL
GO
Goldstadt
20:46 05.10.2022.

pa ne može dinamo svaku utakmicu igrati sa 8 igraća, oršić i pešković samo statiraju, Baturinu uvede na kraju a najbolji je igrać dinama , stravično vođenje utakmice

20:44 05.10.2022.

Ova postavka momčadi je dokaz da Čačić nema pojma, druga utakmica za redom gdje Dinamo sam sebe pobijedio! Ovo je kraj prilike za prolaz dalje.

VL
Rodnaldo
20:29 05.10.2022.

Daj Periću 9-ku kada nema ko gol zabiti.

VL
BU
bubacro

svaka cast petkovicu ali on je igrac za mali nogomet i igrac manje kad se radi pritisak

VL
20:41 05.10.2022.

Ja se rijetko vadim na suce ali ovo večeras je sramotno.

VL
Rodnaldo

Stavim te na buncek Čačiću. Kaj na klupi nemaš baš nikoga. Na kaj je Bog mislio kada je tebe stvorio?

VL
RE
remarga
21:05 05.10.2022.

Šteta, mogli su Plavi izvući bod. I onda lagana pobjeda na Maksimiru i imali bi 7 bodova a to znači da bi prezimili u Europi. Ovako će biti baš teško. Ali Dinamo je zaista postao respektabilan klub koji više nije kanta za napucavanje. Još kad bi jugokomunisti u Zagrebu dopustili da se pocne s gradnjom stadiona, Dinamo bi bio u vrhu Europe.