Objavljeno vijesti danas: 170
DERBI KOLA
Povratak na članak

Osijek pobjedom preuzeo prvo mjesto i gurnuo Hajduk u još dublju krizu

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 51. minuti. Jako agresivni Nihad Mujakić je ponovno oštro startao na Petra Bočkaja i zaradio svoj drugi žuti karton. Ipak se nije mogao nositi s Perom...

Komentari 33

Avatar rubinet
rubinet
13:11 06.02.2021.

Uz pošteno suđenje neka pobijedi bolji . Sve za boljitak HNLa i hrvatskog nogometa.

VL
HR
Hrabraja
16:22 06.02.2021.

Mislim da je sada več svima jasno da udruga Naš jajduk mora otići, a Hajduku naći dostojnog vlasnika. Ovo više nema smisla, pa svi nam se rugaju

16:59 06.02.2021.

Kakav je pvo derbi ? Pa utakmice sa Hajdukom nisu više derbiji ....

VL
MA
Marsi
16:57 06.02.2021.

Na zalost, trener Hajduka je u pravu, borit ce se bili za opstanak.

VL
VI
vidum
19:16 06.02.2021.

Lipo u prvu županijsku, pa ćemo se koji put veselit pobjedi.

VL
RI
ribar110
17:47 06.02.2021.

Treneru Hajduka treba dati vremena, pa u prošlom kolu su pobijedili, polako ali rezultati dolaze.

19:05 06.02.2021.

Hitno domaći trener, Burić ili netko drugi s iskustvom da se ne bi dogodio brodolom. I kako mogu bolji igrači biti na klupi. Nažalost nemamo golmana u formi. I gdje su navijači da daju potporu!?

09:37 07.02.2021.

hajduk može dovesti i deset najboljih trenera i pomoči do pobjede nema igrači hajduka nemaju dišpet za igru i tu je tajna njihovih poraza

00:38 07.02.2021.

ha ha ha kakove sramote ! nije Osijek mogao Hajduku u prvom poluvremenu bas nis i da mogao je sudac dosudit penal za Hajduk ali nije i Hajduk je imao pravu sansu za gol u prvom poluvremenu dok Osijek nije imao nista i trcali su ko muha bez glave, tipican Bjelicin primitivan nogomet ali zato su sredili pod poluvremenom sa sucima i evo u roku 2-3 minute u drugom poluvremenu drugi zuti najboljem Hajdukovom obrambenom igracu i to zuti za potezanje za dres na sred igralista kojih je bilo sva sila i nije cak ni faul sudjen ali evo na sred igralista zuti ha ha pa covjek bi stvarno moral biti totalno tupav da ne vidi kaj se radi, stvarno sramota - ustvari zgadili ste mi se i necu vas vise gledat, da se dizem po noci u 1 sat ili u 3 u jutro da gledam ove prljavstine ne necu vise

VL
BI
billynik
20:09 06.02.2021.

Napokon se nekih gura vise nego Hajduk, onaj drugi žuti karton je u najmanju ruku smiješan.

VL
SS
sokac sa drave
09:24 07.02.2021.

Bilo bi vrijeme da se u gol vrati Posavec koji je bolji golman od Kalinica.

17:45 06.02.2021.

Kraj 81' min, igrač Osijeka objema rukama drži Hajdukovog igrača, ali ovaj ne pada i Bebek pušta prednost, iako je već stavil zviždaljku u usta. No zato onaj Bočkaj pada ko mala beba.

VL
Avatar feudalac
feudalac
16:06 06.02.2021.

...zamislite ovaj Osijek u Ligi prvaka ahahaaaaa, pijani Bočkaj, Klainhesler, Škorić... vauuu opasni Mierez