Preokret Dinama! Modri stigli Lokomotivu pa ju dokrajčili u produžecima za polufinale Kupa
Prošle sezone su u Kupu i jedni i drugi ispali baš u četvrtfinalu. Dinamo je s 3:1 kod kuće izgubio od kasnijeg finalista Rijeke, dok je Lokomotiva, također na svojem terenu, izgubila 6:3 od kasnijeg osvajača Hajduka u fenomenalnoj utakmici
Komentari 5
Lošija igra Dinama, vjerojatno uvjetovana time što su igrači Lokomotive stajali blizu i bili su agresivni, a i Dinamovci se nisu kretali niti približno kao protiv Hajduka... Bulat puno slabiji od Ademija, vidjet ćemo da li mu fali utakmica ili je to to. Petković već jednom mora početi zabijati golove ,ne samo razigravati suigrače. Drmić je napokon zabio, još uvijek nema adekvatne zamjene za Oršića.
Nikakva čudesna obrana. Svaki normalan igrač bi dao gol, ali ne i Špikić.
Neki su dobro zaradili na kladionici :)
Znači ovo ovako loše što dinamo (ne) igra, to valjda još samo hajduk može..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije bitan umjetnički dojam,bitno je da se prođe dalje i da se Hajduka još jednom, naravno ako on prođe dalje,još jednom zgazi i ponizi.