Englezi se nakon lutrije jedanaesteraca dokopali polufinala Eura, ništa od velike senzacije
Švicarci su imali prednost, ali nisu uspjeli izdržati do kraja i kreirati čudesan rezultat u Düsseldorfu
Komentari 7
Nije to bila lutrija. Englezi pucaju odlicne penale i imaju dobrog golmana. Nisu oni Slovenci ili Hrvati.
Kako ništa od velike senzacije? Pa upravo ovo što se dogodilo je velika senzacija.
Nikog ne zanima taj nogomet. Pišite malo o drugim sportovima. Nogomet je dosadan
Nešto me podsjetilo na sumnjivi penal za Dinamo u Osijeku,a ovdje isto,ali van šesnaesterca, ipak nije dosuđeno igranje rukom.
Sam čekaj, brzo će mundiri uvidjet od kakvoj je to granita Granit Xaxa satkan
Tuku Englezi ka da je 1945...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne razumijem toliku ushićenost i veselje komentatora kada su englezi u šansi ili vrše pritisak. Niti su u EU niti smo mi podanici krune da im se moramo uvlačiti.