Autori: Hina, Marko Pavić
POLJUD

Novi poraz blijedog Hajduka, Osijek slavio na Poljudu

07.10.2018. u 20:53

Osijek je do vodstva protiv Hajduka stigao u 36. minuti kada je Gabrijel Boban iskoristio istrčavanje vratara Posavca i iskosa od grede pogodio nebranjenu mrežu.

Gosti su povećali vodstvo u 59. minuti iz brzog protunapada u jeku Hajdukovog pritiska u kojemu je Boban odlično asistirao strijelcu Mirku Mariću. Osječani su tako upisali pobjedu na Poljudu nakon 10 godina.

Vidjeli smo i jednu spornu situaciju, u 25. minuti Caktaš je tukao s 14 metara, a Pušić je to blokirao. Činilo se da je igrač Osijeka to napravio rukom, no sudac Bebek je pokazao da se igra dalje.

Hajduk - Osijek
1/9

REZULTATI 10. KOLA,
Petak
:
Inter - Lokomotiva        2:1 (Grbić 20-ag, Mamut 64 / Kastrati 14)
Subota:
Gorica - Rijeka            2:1 (Zwolinski 55, Atiemwen 81 / Puljić 45-11m)
Slaven Belupo - Istra 1961    3:1 (Vidović 8, Mendy 66, Bačelić-Grgić 90+1 / Perić-Komšić 75)