Naslovnica Sport HNL

Krizi Hajduka nema kraja, Lokomotiva slavila s 2:0

Lokomotiva je u posljednjoj utakmici 11. kola HNL-a u Kranjčevićevoj svladala Hajduk s 2:0.
21. listopada 2018. u 19:17 43 komentara 5898 prikaza
Lokomotiva - Hajduk
Pogledajte galeriju 1/12

Hajduk je ubilježio četvrti poraz u prvenstvu u vrlo lošoj utakmici u Kranjčevićevoj, u kojoj je Lokomotiva iz dva protunapada došla do dva gola i slavila.

Slaven Belupo - Gorica 11. KOLO HNL-A Gorica nastavila s odličnim igrama, u Koprivnici je pao Belupo

Hajduk je imao inicijativu u prvom poluvremenu, ali su ipak domaćini zabili u 24. minuti kada je Uzuni preciznom loptom uposlio Domagoja Drožđeka, koji je svladao Posavca. Vratar Hajduka još početkom drugog poluvremena ozlijedio pa je u 56. minuti morao ući Blažević.

1 / 10

U 69. minuti Lokomotiva je postigla i drugi gol nakon brze kontre i udarca Albanca Myrta Uzunija kojeg je na gol crti još nespretno potvrdio igrač Hajduka Domagoj Bradarić. U 76. minuti Caktaš pogađa vratnicu i to je bilo sve od jalovog Hajduka.

Petar Stojanović PAMTIMO GA PO AUTOMOBILU Dinamov Slovenac: Nije na nama igračima da se time bavimo

Lokomotiva je nakon 11 odigranih kola na trećem mjestu i ima točno dvostruko više bodova od sedmoplasiranog Hajduka. 22:11! Vodi Dinamo sa 27 bodova ispred Osijeka koji ih je skupio 23.

VISERA
EU FONDOVI
Inovacije: Radimo na razvoju robota koji će mnoge poštedjeti zamornog pretipkavanja podataka
  • KRAJ Kraj
    Kraj utakmice! Lokomotiva je svladala Hajduk s 2:0.
  • 70' Gol
    Gol za Lokomotivu! Uzuni je odlično prošao i matirao Blaževića.
  • 24' Gol
    Gol za Lokomotivu! Uzumi je lijepo proigrao Drožđeka koji je izbio sam ispred Posavca i zabio za 1:0. Treba reći i da je obrana Hajduka slabo reagirala i zaboravila protivničke igrače.
  • HAJDUK
    Sastav Hajduka: Posavec, Juranović, Vučur, Borja Lopez, Bradarić, Jairo, Caktaš, Palaversa, Gyurcso, Said, Tudor.
  • LOKOMOTIVA
    Poznati su i sastavi. Za Lokomotivu će igrati: Grbić: Karačić, Datković, Majstorović, Lecjaks, Jakić, Uzuni, Kastrati, Ivanušec, Radonjić, Drožđek.
HNL, 11. kolo, 17:30, Kranjčevićeva ulica, Zagreb
Lokomotiva Drožđek 24', Uzuni 59'
2
0
Hajduk
  • TABLICA

Evo i poretka nakon kompletiranog 11. kola.

Rezultati by SofaScore

• KRAJ

• 90

Igrat će se tri minute nadoknade.

• 85'

Mijenjaju oba trenera. Krstanović umjesto Uzunija kod domaćina, a Ivanovski umjesto Jaira kod Hajduka.

• 75'

Caktaš je tukao iz okreta i pogodio vratnicu!

• 70'

Uzuni je požutio jer je skinuo dres kod proslave gola.

• 70'

• 62'

Mijenja i Lokomotiva - Halilović umjesto Drožđeka.

• 59+

Promjena u Hajduku - Gyjursco izlazi, ulazi Jradi.

• 56'

Prisilna promjena kod Hajduka - vratar Posavec je ozlijeđen i ući će rezervni golman Blažević.

• 55'

Said je požutio.

• 46'

Promjena kod Lokomotive - Hujber umjesto Majstorovića.

• 46'

Počeo je nastavak.

• 45'

Kraj prvog poluvremena, Lokomotiva vodi 1:0.

• 36'

Evo i prvog žutog kartona za Hajduk. Dobio ga je Caktaš, to mu je treći pa neće igrati u idućem kolu protiv Rijeke.

• 32'

Datković je dobio žuti karton.

• 24'

• 19'

Opet prijeti Hajduk. Caktaš je ubacio za Saida koji je s nekoliko metara udaljenosti tukao ravno u Grbića.

• 18'

Caktaš je sada tukao glavom, no Ivanušec to izbija s gol-crte.

• 9'

Dobar početak utakmice. Za Lokomotivu su prijetili Uzuni i Radonjić, a za Hajduk Gyurcso, no vratari su obranili njihove udarce.

• 1'

Počela je utakmica!

• Sudac je Damir Batinić iz Osijeka, a na stadionu je oko 2,500 navijača.

• TABLICA

A evo i tablice HNL-a.

• POSTAVE

Evo kako će to taktički izgledati.

• HAJDUK

• U ranije odigranoj utakmici Gorica je slavila na gostovanju kod Slaven Belupa s 1:0.

• To je posljednji susret 11. kola HNL-a.