Naslovnica Sport HNL
* Članak se automatski osvježava.

Gorica ispala iz Kupa! Slaven Belupo među četiri najbolje momčadi

Slaven Belupo je na gostovanju svladao Goricu s 2:1 i prošao u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa.
04. prosinca 2019. u 20:53 4 komentara 867 prikaza
Gorica - Slaven Belupo
Pogledajte galeriju 1/19
  • 54' Gol
    Izjednačenje! Ndiaye je dobio loptu nakon slabe reakcije u obrani Slavena, prvo se othrvao naletu Parackog pa Mikulića i onda pogodio pored istrčalog Filipovića.
  • 1'
    Počela je utakmica.
  • REZULTATI
    Lokomotiva je jučer s 4:0 svladala Šibenik, a danas je Osijek s 2:0 bio bolji od Intera. Susret Rijeke i Dinama odgođen je za 5. veljače.
Četvrtfinale Kupa, 19:00, Gorica
Gorica Ndiaye 54'
1
2
Slaven Belupo Mikulić 14', Krstanović 75'
  • 83'

Vratnica! Lovrić je izveo slobodnjak i pogodio vratnicu. Nakon toga je netko od igrača Gorice pokušao tu loptu ugurati u mrežu, no Filipović je dobro reagirao.

• 75'

Gol za Slaven Belupo! Mikulić je dugom loptom pronašao Godu koji je to glavom smirio, a onda dodao za Krstanovića na drugoj vratnici. Iskusni napadač nije imao težak posao i to je 2:1 za Slaven Belupo.

• 54'

• 46'

Počeo je nastavak.

• 45'

Kraj prvog poluvremena, Slaven Belupo vodi 1:0.

• 39'

Sad je požutio i Božić koji je grubim prekršajem zaustavio Lovrića.

• 36'

Ndiaye je dobio žuti karton nakon što je pao u šesaestercu gostiju. Igrači Gorice tražili su jedanasterac, no sudac Zebec je pokazao žuti karton.

• 14'

Glavčić je požutio nakon prekršaja na Suku.

• 14'

Gol za Slaven Belupo! Mikulić je zabio glavom nakon kornera.

• 1'

• SASTAVI

Evo koji će sastavi danas istrčati.

• JEDNA UTAKMICA

Podsjećamo, igra se samo jedna utakmica, nema uzvrata.

• REZULTATI

• POČINJEMO

Dobar dan i dobro došli na posljednju utakmicu četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa. Od 19 sati Gorica će ugostiti Slaven Belupo.