Objavljeno vijesti danas: 154
PLAVI IDU NA ISTRU
Povratak na članak

Dinamo s igračem više u produžecima slomio Goricu i plasirao se u finale

Dinamo je na Maksimiru nakon produžetaka svladao Goricu s 4:1 i plasirao se u finale Kupa u kojem će igrati s Istrom.

Komentari 13

MA
Marsi
18:51 28.04.2021.

Uzasno mucenje lopte od strane Dinama. Ta igra u sirinu iritira. Dinamo jednostavno nema rijesenja za bunker. Petkovic se sece terenom kao neka frajla, a vezni red je nepostojeci.

VL
IS
istina00
20:51 28.04.2021.

iz cijele tekme jedino što je vrijedilo su eurogolovi mišića i jakića. dinamo konfuzan, kao da je bio nezainteresiran pa ako dobiju goricu super, ako ne nikome ništa

VL
MA
matkopeic
13:43 29.04.2021.

Bravo plavi,....prvo poluvrijeme je malo štekalo...goolovi fantastični. Nema predaje.

VL
MA
mato4753
18:55 28.04.2021.

Ovo se događa kad se podcijeni protivnik i igra sa rezervnih igračima.

VL
ST
stefj
18:52 28.04.2021.

Ovo 1. poluvrijeme Dinamo katastrofalan. Opet Krznarova ideja igre bez organizatora, bez kontre, sve skupa bez ikakve ideje. Gorica dobra, nije to Hajduk... U cijelom poluvremenu jedna slučajna šansa Dinama i 3 šanse Gorice od čega 1 gol... Što reći, nego loše...

VL
MA
Marsi
19:57 28.04.2021.

Drugo poluvrijeme jos losije. Igraci Dinama su potpuno nesposobni dodati loptu u prazan prostor. Mogli su to nauciti od Villareala koji im je odrzao dobru lekciju ,ali nisu.

VL
SV
sven222
22:07 28.04.2021.

Ma nije moguće da je protivniku dYnama isključen igrač??!!! e neka se je i to desilo... sreća da su to iskoristili jer jadni sudac bi onda morao svirati i penal😂