Dinamo je u Kranjčevićevoj svladao Lokomotivu s 2:0 u 28. kolu HNL-a.
11. travnja 2021. u 21:00 11 komentara 5754 prikaza
Zagreb: Hrvatski Telekom Prva liga, 28. kolo, NK Lokomotiva - GNK Dinamo
Pogledajte galeriju 1/7
  • KRAJ
    Kraj utakmice, Dinamo je slavio s 2:0.
  • 70' Gol
    Gol za Dinamo! Atiemwen je zabio samo minutu nakon što je ošao. Oršić mu je dubinsku loptu spustio glavom, a Nigerijac mirno pogodio praznu mrežu.
  • 30' Gol
    Gol za Dinamo! Joško Gvardiol je dobio loptu, prodao lažnjak, a onda pogodio u padu. Drugi gol ove sezone za mladog braniča koji se na ljeto oprašta od Dinama.
  • DINAMO
    Livaković, Stojanović, Lauritsen, Perić, Gvardiol, Franjić, Kastrati, Ademi, Majer, Ivanušec, Tolić
  • LOKOMOTIVA
    Hendija, Cipetić, Lešković, Papadopulos, Marković, Cokaj, Marić, Maleš, Kallaku, Šimić, Marin
  • POREDAK
    Osijek je danas kiksao i odigrao 2:2 sa Slaven Belupom. Dinamo stoga ima šansu opet se vratiti na prvo mjesto s tim da plavi imaju dvije utakmice manje. Lokomotiva je posljednja i prvi je kandidat za ispadanje. (function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-48-29241")); Tablice omogućuje SofaScore LiveScore
28. kolo HNL-A, 19:10, Kranjčevićeva, Zagreb
Lokomotiva
0
2
Dinamo Gvardiol 30', Atiemwen 70'
  • KRAJ

• 90'

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

• 85'

Tri promjene kod Lokomotive. Ušli su Musa, Kačavenda i Stojković, a izašli Marković, Šimić i Marin.

• 77'

Hadžić umjesto Cipetića kod Lokomotive.

• 70'

• 69'

Kod Dinama su izašli Tolić i Kastrati, a ušli Jakić i Atiemwen.

• 58'

Dvije promjene kod Dinama. Izašli su Ademi i Gvardiol, ušli su Oršić i Čabraja. Livaković je sada kapetan.

• 47'

Žuti karton za Maleša. To je prva opomena na današnjoj utakmici.

• 46'

Počeo je nastavak uz promjenu u momčadi Lokomotive. Chajia je ušao, Kallaku više nije na terenu.

• 45'

Kraj prvog poluvremena, Dinamo vodi 1:0.

• 38'

Nova prilika za Dinamo. Kastrati je dao povratnu za Ademija koji je bio u dobroj poziciji, no tukao je preko vrata.

• 31'

Ovo je bio prvi udarac na utakmici i odmah je završio u mreži Lokomotive.

• 30'

• 25'

Dinamo dominira i kontrolira utakmicu, ali zasad još nema ozbiljnijih prigoda.

• 17'

Evo dobre akcije Dinama. Ivanušec je tražio Tolića na drugoj vratnici, no lopta je bila malo prebrza.

• 10'

Zasad smo malo toga vidjeli na terenu. Pratili smo prije ovog susreta utakmicu Istre i Hajduka, bio je to poprilično blijed dvoboj. Valjda će se Lokomotiva i Dinamo pružiti više.

• 5'

Ademiju je pružena pomoć nakon duela s Malešem, no kapetan Dinama vratio se u igru.

• 1'

Počela je utakmica!

• SUDAC

Glavni sudac utakmice je Fran Jović.

• DINAMO

• POREDAK

Osijek je danas kiksao i odigrao 2:2 sa Slaven Belupom. Dinamo stoga ima šansu opet se vratiti na prvo mjesto s tim da plavi imaju dvije utakmice manje. Lokomotiva je posljednja i prvi je kandidat za ispadanje.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

• Ovo je utakmica 28. kola HNL-a. Susret se igra u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu, a počinje u 19:10.