Uzvratna utakmica igra se za tjedan dana (20 sati) u Budimpešti

Komentari 17

FA
faraon
21:50 06.08.2019.

Koja glupa taktika Dinama, nakon 1. gola tako se povući i prepustiti Mađarima da zagospodare terenom u Maksimiru. Sad ćemo ispast. :(

20:06 06.08.2019.

Dinamova krv teče mojim venama.Dinamooooo!!!!!!!!!!!!

22:01 06.08.2019.

Manje gledalaca u Maksimiru nego Hajduk sto je imao protiv Lokomotive u I HNL...nema tu pomoci ZG grad jednostavno vise nije sto je bio...al eto Europski GNK izgleda ce ''ipak'' proc dalje....pobijeda u gostima nije nista za njih....mogu oni to ''lako''....

VL
DI
didokvatrič
20:01 06.08.2019.

Gdje mogu uplatiti 3-0 za Dinamo pred početak tekme?

VL
DH
dalibor.hren
11:52 07.08.2019.

Dinamo je (iako rezultat to ne sugerira) kvalitetnija momčad od Ferencvaroša. Možda i Mađari nisu zabili... No, taktika je bila sramotna. Kad pravi klub povede u sedmoj minuti, onda do poluvremena razbije protivnika, a moj Dinamo misli 83 minute braniti 1:0 !? Ako je povlačenje i čuvanje rezultata naredio trener Bjelica, on bi trebao stati pred novinare i reći: "Jedini krivac sam ja!" A on se pita u čemu je problem, kad nitko nije umro!?

22:21 06.08.2019.

Krenuli ko rakete pa odjednom stali ko ispuhane babe, ko da im je Real Madrid protivnik. Ma takve oscilacije nerviraju