Uvedena velika promjena oko nastupa bjeloruskih sportaša, otvoren im je povratak
MOO je preporučio da se ruskim i bjeloruskim sportašima i dužnosnicima zabrani sudjelovanje na svim natjecanjima od 2022. nakon ruske invazije na Ukrajinu, u kojoj je i Bjelorusija korištena kao polazna točka.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0