Manchester United - Tottenham
1/5
11.12.2016.
u 18:32

Malo radosti treneru Uniteda Joseu Mourinhu donio je Armenac Henrikh Mkhitaryan pogotkom u 29. minuti.

U derbiju 15. kola Premier lige Manchester United je u nedjelju na Old Trafordu dobio Tottenham sa 1-0 i tako je Unted ostvario prvu pobjedu nakon tri remija.

Malo radosti treneru Uniteda Joseu Mourinhu donio je Armenac Henrikh Mkhitaryan pogotkom u 29. minuti. Bio mu je to prvi gol u Premier ligi otkada je ovog ljeta stigao iz Borussije Dortmund. No, nije dočekao kraj utakmice, jer je u 85. minuti zbog ozljede morao napustiti teren.

Vodeći Chelsea upisao je devetu uzastopnu pobjedu, kod kuće je uz puno muke svladao West Bromwich Albion sa 1-0, a strijelac je bio Diego Costa u 76. minuti.