Na stadionu u Zaprešiću eksplodirao reflektor, uz teren se zapalilo smeće!

Susret je prekinut u 38. minuti jer je nestalo električne energije na stadionu i reflektori su se ugasili
24. kolovoza 2019. u 21:48 18 komentara 9358 prikaza
Pogledajte galeriju 1/16

Susret 6. kola Prve HNL između Intera i Lokomotive u Zaprešiću prekinut je u 40. minuti zbog nestanka električne energije pri rezultatu 0-0.

Slaven - Varaždin Prva HNL Varaždin s igračem manje stigao do boda u Koprivnici

Tijekom prvog poluvremena utakmice na ŠRC Zaprešić počela je grmljavina, a to je nevrijeme izgleda uzrokovalo kvar na električnim instalacijama, reflektori su se ugasili.

1 / 12
Požar na stadionu

Jedan reflektor je eksplodirao i zapalio smeće koje se nalazilo uz teren. Sudac Zebec stoga nije imao izbora nego poslati igrače u svlačionicu.

Utakmica se večeras neće igrati, a nastavit će se vjerojatno u nedjelju u 17 sati.

RBA
INVESTIRANJE JE PRIRODNO
Kako je to živjeti pored Dunje? U svakom slučaju, potaknula me na razmišljanje – koji je moj cilj?