Naslovnica Sport HNL

U Sinju se dogodilo nešto što nikad niste vidjeli: 'Jesi sretan, seljačino nepristojna?'

"U 44. minuti utakmice nakon postignutog gola za vodstvo gostujuće momčadi 0:2 udaljen je od strane sudaca fotoreporter zbog vrijeđanja gostujućeg trenera Marija Carevića riječima: 'A jesi sada sretan seljačino nepristojna'."
05. prosinca 2020. u 19:41 25 komentara 134410 prikaza
Mario Carević
Pogledajte galeriju 1/4

Rudeš je danas u Drugoj HNL u Sinju svladao Junak s 2:0, a tijekom utakmice dogodila se scena kakva se još nije vidjela. Naime, crveni karton dobio je - fotoreporter.

Valentina Valjak NEOPISIVA TUGA Valentinu su pokopali u vjenčanici i s prstenom na ruci, dogodine bi bila doktor znanosti

Delegat utakmice Josip Pulić u zapisniku utakmice opisao što se dogodilo:

"U 44. minuti utakmice nakon postignutog gola za vodstvo gostujuće momčadi 0:2 udaljen je od strane sudaca fotoreporter zbog vrijeđanja gostujućeg trenera gospodina Marija Carevića riječima: 'A jesi sada sretan seljačino nepristojna'."

Mario Carević, trener Rudeša, dobio je u 34. minuti karton zbog prigovora sucu. No, isključenje fotoreportera nikad prije nismo vidjeli.

Jasminka Horvat Martinović, predsjednica Uprave Wiener osiguranja EY PODUZETNIK GODINE Priznanje pozitivnim i uspješnim pričama važnije je nego ikad

Inače, Junak je nakon 18 kola u Drugoj HNL na posljednjem, 18. mjestu s devet bodova. Rudeš je peti s 24 boda.

ogulin
plaća je od 4800 do 7000 kuna
Gradi se najveća tvornica drvenih podova na svijetu: Na raspolaganju nam je 300 radnika, trebamo ih još
a
Jadranom bez daha
Argonauti u sedam dana preveslali 650 kilometara hrvatske obale
  • Avatar salaso
    salaso:

Pola ove Hrvatske je trebalo dobit crvene kartone...

• Avatar southman
    southman:

Teško je opisati količinu nepristojnih izraza koji se mogu čuti na niželigaškim utakmicama. 90% "navijača" koristi te utakmice za liječenje frustracija.