U Hajduk stigao bivši igrač Chelseaja
Imao je potpisan ugovor s Chelsejem, igrao je za drugu momčad, ali nije se uspio afirmirati, pa je sreću potražio u engleskom niželigašu Wealdstonu, potom u CD Mafri i sada svoj put prema boljoj karijeri traži u Hajduku.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0