Truhno "potrgao" vratara Znojma, Raymond razrezao ruku
U 35. kolu EBEL-a hokejaši Medveščaka u Ledenoj su pobijedili Znojmo sa 6:4 (Truhno i Kinasewich po 2, Brine, Branham). Medvjedi su treći na tablici
Komentari 6
ni na jednom tel.programu nismo mogli gledati prijenos utakmice- bitno da se vrte turske, meksičke i ine sapunice.. sramota. Medveščaku-čestitke i podrška!
bio na tekmi sa ženom i društvom... atmosfera boli glava, pan hladan i pitak kak navek.. :D tekma baš ok, al definitvno najjači trenutak kad je cijela dvorana skandirala Orli Znojmo dok je golman ležao na ledu.. gostujući hokejaši su to primjetili i zapljeskali dvorani zbog potpore njihovom golmanu.. e, to je sportska kultura...
Nrznam zasto stavljaju te sapunice. Mislim radi pranja mozga. A GDJE SU MEDVJEDI !!!!
Sramota za našu televiziju.Hokejaši su nam jedino svjetlo u športu,a oni smo o nogometašima i košarkašima.Mi svi u hrvatskoj navijamo za Medveščak.I na tim utakmicama nema huligana.Nego samo gledaoci.Koji se cjelu utakmici zabavljaju.Dali Medveščak gubi ili dobi.Publika je ista.Zato ne zapostavljajte šport koji ljudi vole...
O čemu vi? Prijenos je bio na Sportklubu.. kao i uvijek u prethodne 3 godine kad ne prenosi HRT.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Očito je ovima u Medveščaku u zadnje vrijeme kupaonica postala najveći neprijatelj... A navijačima za potporu češkom golmanu svaka čast.