Trener Rijeke nakon nove pobjede: 'U Sloveniji ćemo ići još jače i ući u Konferencijsku ligu'
Rijeka je pred 7014 gledatelja na Opus Areni nastavila svoj ligaški učinak bez poraza, dok je Osijek nastavio svoj iznimno loš niz upisavši već šestu uzastopnu utakmicu bez pobjede te šestu uzastopnu utakmicu u kojoj su primili pogodak.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0