Trener Bradley: Amerikanac sam, a mi vjerujemo u čuda!
Opet tako blizu, a tako daleko. Hokejaši na ledu Medveščaka i u trećoj su utakmici izgubili od KAC-a, ovaj put najtrofejniji austrijski klub na svom je ledu slavio 7:5 (2:1, 2:0, 3:4)
Komentari 12
mnogo namestaju bre u hockeyu. jednog dana i kosova imati hokejski klub.
imamo talenat sta je najvaznije a opremu cemo nabaviti.
Ja sam amerikanac a ne kanađanin, haha pa kakva je to razlika? U svakom slučaju ova liga je tipičan primjer američko-kanadskog poimanja sporta u kojem se ne ispada iz lige niti se prvoplasirani ne plasiravaju u nikakvo kontinentalno natjecanje. A naprimjer dopustili smo da se sportski ponos Zagreba i Hrvatske Cibona sroza na ovako niske grane, klub čije ime ima itekakvu težinu u svjetskim košarkaškim krugovima, klub po kojem su nas prepoznavali u Europi. A i kad su igrali zadnjih godina skoro redovito u TOP 16, najvišem rangu natjecanja u drugom momčadskom sportu po značaju i raširenosti u svijetu, sportu koji ima dugu tradiciju i slavnu prošlost kod nas i kad su u Zagreb dolazile velike momčadi, opet to nismo znali cijeniti, dvorana bi bila poluprazna. Sad će Cedevita igrati za plasman na final four Eurokupa protiv Estudiantesa što je sjajan uspjeh i opet će u dvorani biti tisuću-dvije ljudi. Al zato svršavate svi kad Medvešćak s hrpom isluženih stranaca osvoji pretpretzadnje mjesto u nekakvoj minornoj seoskoj ligi u hokeju na ledu, od davnina \"najpopularnijem\" sportu u hrvata i napunite Arenu. Pa hebo me pas ako ja to razumijem???
Argos, ja sam hodal na Cibonu, pamtim i Dražena. Nikad nisam dobil niš od Cibone i doista se ne osjećam nimalo krivim zato kaj su oni sad u banani. Ona lopina iz Zadra je istjerala ljude koji su Cibonu stvorili iz kluba, počel gospodariti i evo kak je završilo. Našel se drugi dugih prstiju koji ne trpi konkurenciju pa im je otel prvo Tuškanac, a sad i neboder... A kaj se tiče Medveščaka: oni nisu iz proračuna dobili niti kune, sami zasluže sve kaj potroše i bore se. Bore se protiv najjače momčadi, protiv sudaca, logistike, svega. I gubili su 4:1 i okrenuli tekmu na 4:4. Pa kak nemaš poštovanje prema tim dečkima koji su dali sve od sebe i izjednačili i bili bi pobijedili da smo imalo samo malo sreće. SIgurno ti nije promaklo da je Sandrock stepel dvije stative i nijedan se puck nije odbil u gol. Njima se jedna stativa odkrumpirala unutra. To su te nijanse; ne bi bilo 4:4, nego 5:4 za nas, a možda i 5:3. I da, još nije gotovo, i ja tražim samo da dečki odigraju u nedjelju kao zadnju trećinu; do kraja pa kaj bude. I ako izgube, pjevali im budemo i pljeskali, jer se bore bez zadrške, pošteno i do kraja. Mala hiperbola: da postoji neki turnir u nečem, kaj ja znam, nogometu, rukometu, čemu god, i da nastupaju vlade i bore se za svoje države, misliš da bi naša Vlada uložila i 1 posto truda i napora koji su uložili Medvjedi?! Ajmo dečki, uz vas smo! Zig-Zag, vidimo se u nedjelju! Vi dajte sve od sebe na ledu, a mi budemo poderali grla za i zbog vas. I kako god završilo, vi ste naši heroji
Ovom gradu je trebala promjena u sportu dosta je ljudima nogometa košarke vladali su 20 godina i bili su posječeni. Ja osobno bježao sam iz škole na tekme cibone li tako i na hokej dok je bio Medveščak gortan. Pa ljudi dragi ovaj grad broji s okolicom 1 000 000 ljudi na utakmice hokeja dolazi 6 500 ljudi to je kap u moru. Znaći da ostatak ne zanima niti nogomet niti košarka . Njihovi predsjednici se trebaju zapitati zašto a ne osuđivati drugi sport.
Trener Bradley: Amerikanac sam, a mi vjerujemo u čuda iako nemamo te balkanske mitologije i bajki poput domoljubno hendikepiranih Pravih Hrvata koji vjeruju u nevinost robijaša generala u Haagu, EU 2007 ulazak i sudovanje sa Slovenijom oko granice izključivo i samo na Haaškom sudu !
A mi i plaćamo ljude koje trebamo i želimo.... Taj isti Bradley je ostao bez svoje love kad je radio Jesenicama jer mu nisu platili dogovoreno. Zato EU-Janez malo sjaši s tog svojeg portala nedodirljive svetosti i vrhunaravnog pravedništva koje izvire iz članstva u EU ili je to samo posljedica friškog zraka pod \'sončnoj strani Alpi\'?
Nemojte vikati na EU-Janeza, ipak covjek redovito prati hrv. sport i cita clanke. U nedostatku uzbudjenja u vlastitoj drzavi on pati za tim da moze navijati za nekog. I nema veze sto je Srbin koji mrzi spomen svega sto podsjeca na Hrvatsku, mi ga ipak volimo i jedva cekamo njegove nove komentare.
S kim bi se mi svadili da nema EU-Janeza.........
Pusto je i tužno bez EUJaneza, ali razumijem da ga nije bilo neko vrijeme kad je i ovakav Medvešćak ispred Jesenica na kraju. To mora boljeti svakog pravog slovenca..
Neznam zašto bi boljelo, ako bi čitao jako su ponosni na šta su jesenice napravile ovu sezonu sasvojim mladičima! tičar,jeglič,sabolič su najbolji napad lige! i jeseničani su jako ponosni na Kristana :)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo, medvjedi. Tako se bori za svoj klub. KAC je ipak bolji, dogodine opet uživancija, a onda po naslov!.-)