Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
KAC - Medveščak 7:5
Povratak na članak

Trener Bradley: Amerikanac sam, a mi vjerujemo u čuda!

Opet tako blizu, a tako daleko. Hokejaši na ledu Medveščaka i u trećoj su utakmici izgubili od KAC-a, ovaj put najtrofejniji austrijski klub na svom je ledu slavio 7:5 (2:1, 2:0, 3:4)

Komentari 12

Avatar flame
flame
01:00 04.03.2011.

Bravo, medvjedi. Tako se bori za svoj klub. KAC je ipak bolji, dogodine opet uživancija, a onda po naslov!.-)

VL
OB
-obrisani-
02:07 04.03.2011.

mnogo namestaju bre u hockeyu. jednog dana i kosova imati hokejski klub.

VL
OB
-obrisani-
02:07 04.03.2011.

imamo talenat sta je najvaznije a opremu cemo nabaviti.

VL
NI
nidjomidjo
07:09 04.03.2011.

Ja sam amerikanac a ne kanađanin, haha pa kakva je to razlika? U svakom slučaju ova liga je tipičan primjer američko-kanadskog poimanja sporta u kojem se ne ispada iz lige niti se prvoplasirani ne plasiravaju u nikakvo kontinentalno natjecanje. A naprimjer dopustili smo da se sportski ponos Zagreba i Hrvatske Cibona sroza na ovako niske grane, klub čije ime ima itekakvu težinu u svjetskim košarkaškim krugovima, klub po kojem su nas prepoznavali u Europi. A i kad su igrali zadnjih godina skoro redovito u TOP 16, najvišem rangu natjecanja u drugom momčadskom sportu po značaju i raširenosti u svijetu, sportu koji ima dugu tradiciju i slavnu prošlost kod nas i kad su u Zagreb dolazile velike momčadi, opet to nismo znali cijeniti, dvorana bi bila poluprazna. Sad će Cedevita igrati za plasman na final four Eurokupa protiv Estudiantesa što je sjajan uspjeh i opet će u dvorani biti tisuću-dvije ljudi. Al zato svršavate svi kad Medvešćak s hrpom isluženih stranaca osvoji pretpretzadnje mjesto u nekakvoj minornoj seoskoj ligi u hokeju na ledu, od davnina \"najpopularnijem\" sportu u hrvata i napunite Arenu. Pa hebo me pas ako ja to razumijem???

VL
PA
Pavel123
08:32 04.03.2011.

Argos, ja sam hodal na Cibonu, pamtim i Dražena. Nikad nisam dobil niš od Cibone i doista se ne osjećam nimalo krivim zato kaj su oni sad u banani. Ona lopina iz Zadra je istjerala ljude koji su Cibonu stvorili iz kluba, počel gospodariti i evo kak je završilo. Našel se drugi dugih prstiju koji ne trpi konkurenciju pa im je otel prvo Tuškanac, a sad i neboder... A kaj se tiče Medveščaka: oni nisu iz proračuna dobili niti kune, sami zasluže sve kaj potroše i bore se. Bore se protiv najjače momčadi, protiv sudaca, logistike, svega. I gubili su 4:1 i okrenuli tekmu na 4:4. Pa kak nemaš poštovanje prema tim dečkima koji su dali sve od sebe i izjednačili i bili bi pobijedili da smo imalo samo malo sreće. SIgurno ti nije promaklo da je Sandrock stepel dvije stative i nijedan se puck nije odbil u gol. Njima se jedna stativa odkrumpirala unutra. To su te nijanse; ne bi bilo 4:4, nego 5:4 za nas, a možda i 5:3. I da, još nije gotovo, i ja tražim samo da dečki odigraju u nedjelju kao zadnju trećinu; do kraja pa kaj bude. I ako izgube, pjevali im budemo i pljeskali, jer se bore bez zadrške, pošteno i do kraja. Mala hiperbola: da postoji neki turnir u nečem, kaj ja znam, nogometu, rukometu, čemu god, i da nastupaju vlade i bore se za svoje države, misliš da bi naša Vlada uložila i 1 posto truda i napora koji su uložili Medvjedi?! Ajmo dečki, uz vas smo! Zig-Zag, vidimo se u nedjelju! Vi dajte sve od sebe na ledu, a mi budemo poderali grla za i zbog vas. I kako god završilo, vi ste naši heroji

VL
CH
chin
09:04 04.03.2011.

Ovom gradu je trebala promjena u sportu dosta je ljudima nogometa košarke vladali su 20 godina i bili su posječeni. Ja osobno bježao sam iz škole na tekme cibone li tako i na hokej dok je bio Medveščak gortan. Pa ljudi dragi ovaj grad broji s okolicom 1 000 000 ljudi na utakmice hokeja dolazi 6 500 ljudi to je kap u moru. Znaći da ostatak ne zanima niti nogomet niti košarka . Njihovi predsjednici se trebaju zapitati zašto a ne osuđivati drugi sport.

VL
OB
-obrisani-
09:19 04.03.2011.

Trener Bradley: Amerikanac sam, a mi vjerujemo u čuda iako nemamo te balkanske mitologije i bajki poput domoljubno hendikepiranih Pravih Hrvata koji vjeruju u nevinost robijaša generala u Haagu, EU 2007 ulazak i sudovanje sa Slovenijom oko granice izključivo i samo na Haaškom sudu !

VL
PA
Pavel123
09:32 04.03.2011.

A mi i plaćamo ljude koje trebamo i želimo.... Taj isti Bradley je ostao bez svoje love kad je radio Jesenicama jer mu nisu platili dogovoreno. Zato EU-Janez malo sjaši s tog svojeg portala nedodirljive svetosti i vrhunaravnog pravedništva koje izvire iz članstva u EU ili je to samo posljedica friškog zraka pod \'sončnoj strani Alpi\'?

VL
MI
mikistjep
10:32 04.03.2011.

Nemojte vikati na EU-Janeza, ipak covjek redovito prati hrv. sport i cita clanke. U nedostatku uzbudjenja u vlastitoj drzavi on pati za tim da moze navijati za nekog. I nema veze sto je Srbin koji mrzi spomen svega sto podsjeca na Hrvatsku, mi ga ipak volimo i jedva cekamo njegove nove komentare.

VL
LI
liliZG
11:01 04.03.2011.

S kim bi se mi svadili da nema EU-Janeza.........

VL
NI
nidjomidjo
11:09 04.03.2011.

Pusto je i tužno bez EUJaneza, ali razumijem da ga nije bilo neko vrijeme kad je i ovakav Medvešćak ispred Jesenica na kraju. To mora boljeti svakog pravog slovenca..

VL
SW
Sway
13:05 05.03.2011.

Neznam zašto bi boljelo, ako bi čitao jako su ponosni na šta su jesenice napravile ovu sezonu sasvojim mladičima! tičar,jeglič,sabolič su najbolji napad lige! i jeseničani su jako ponosni na Kristana :)

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.