Tko je Zlatko Mateša? Dečko iz Hennessiya koji je vodio državu, uspon mu je započeo daleko od politike
Bivši premijer i vječni predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora, Zlatko Mateša, desetljećima je jedna od najprepoznatljivijih figura hrvatske javne scene. Njegov put od Ininog pravnika do Banskih dvora, a zatim do čelne pozicije u sportu, priča je o moći, politici, ali i o burnom privatnom životu koji je nedavno ponovno dospio pod svjetla reflektora
Komentari 18
Zlatko Muteša
Mongolija ga čeka.Blizu mu prijatelj u Kazahstanu
Pravnik u Ini što znači intimus Davora Šterna koji je muljao s naftnim nalazištima ("Bijele noći"). Eto odakle mu inicijalno bogatstvo.
Zbog ovakvih smo kao država tu gdje jesmo . Javni zahod EU i državica podobnih partijaca .
Zanima me da li bi se 40-tak godina i više mlađa friško "uplakana" udovica ikada udala za njega da nije bio to što je bio??
Ja sam.mislio da će Mateša biti kao drug Tito i ostaviti u nasljedstvo go...no
Ostavka kao moralan čin? A di si bika dok je grmilo ? I zapravo je pravo pitanje: kako to da svi odjednom BJEZE s broda kojo tone, a do jučer su se zaklinjali kako je u njima i njiihovoj zoni odgovornosto sve transparentno i zakonito ??? Tko im je dojavio da brod tone? Zasto je Kistic orije par dana dao ostavku??? Sto mislite: tko zapravo u ovakvim situacijama odlucuje. Drzavni 0dvjetnik? NEEEE, ili mozda DAAAA...Ali na čiju sugestiju? (( svidjaju mi se kratice u poljima za rjesavanje krizaljki, najbolja mi je ona:AP)
Piše u tekstu da je 1974. godine gradio karijeru u Ini. Kako se u SFRJ gradila karijera u INA-i?
Svi koji su krali ili kradu trebaju odgovarat i oduzet ukradeno. Kod Turudica nema nedodirljivih kao sto je bilo prije.
Smeće komunostičko koje treba lustrirati dok je još živ.
ulovljen u mutljaži u socijalističkoj ini, pa postao i ostao do danas suradnik db organizacije.
Muljator,pokvarenjak,lažov i bez dlake na glavi! Odavna je triba u mirovinu i da se zaboravi na ovakve uhljebe!
Šef “Cosa nostre”.
2000 si se sklonio kada si se namirio, kao što je to napravio Bebić, Brkić, Jarnjak....kada se napune džepovi onda se skloniš da ne smetaš da drugi pune da se ne izlažeš, onda djeluješ iz pozadine i vućeš konce preko ljudi koje si zaposlio preko veze, uglavnom spletkariš.
Koliko ja znam mirnu reintegraciju je proveo dr. Franjo Tuđman s Škare - Ožbolt kao operativkom,a PDV su uveli Škegro i Prka.Kakav i otkud sad nesretni Mateša?????
pravnik u Ini,bolje rečeno uhljeb,uostalom pravnici su bili najlošiji đaci koji su se upisivali na Pravo bez prijamnog i više su čučali po kavanama nego na predavanjima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komunistički uhljeb za sve sisteme...