Objavljeno vijesti danas: 74
bavarci razočarani

'Nemoguće je čuvati Barcine igrače 90 minuta. Upropastile su nas pogreške u obrani'

Baxern - Barcelona
1/2
12.05.2015.
u 23:25

Nismo ispali zbog večerašnje, već zbog prve utakmice – rekao je Philipp Lahm.

Bayernovi igrači bili su razočarani nakon Pirove pobjede u uzvratu polufinala Lige prvaka protiv Barcelone (3:2).

– Navijači su bili fantastični. Vjerovali smo u čudo, ali nismo uspjeli. Nemoguće je čuvati ove igrače 90 minuta. Nismo ispali zbog večerašnje, već zbog prve utakmice – rekao je Philipp Lahm.

Strijelac jednog pogotka, Thomas Müller, obrazložio je što je skupo stajalo Bavarce:

– Odigrali smo sjajno u prvom poluvremenu, ali napravili smo dvije pogreške u obrani i tako upropastili šanse za prolazak. Stvarno šteta.

>>Bayern nakon preokreta slavio protiv Barcelone, ali Katalonci idu u finale!

>>Rakitićev drugi finale zaredom: Sada želimo osvojiti Ligu prvaka!