Talijani ne vjeruju što im je Dinamo napravio: 'Katastrofa, noćna mora! Pjaca i Cannavaro su srušili Milan'
"U diskutabilnim uvjetima maksimirskog stadiona odmah su došli u problem nakon što je Gabbia kao zadnji čovjek izgubio loptu i ostavio otvoren teren Baturini", pišu Talijani o sjajnom golu mladog igrača Dinama
Komentari 8
Ne bi se moglo reći da su ta tri Dinamova boda bezvrijedna ... 2,1 milijuna za pobjedu i 290 tisuća eura za pomak na tablici ... S druge strane, Milan je izgubio 2,1 milijun za pobjedu 7 milijuna za jedno od prvih 8 mjesta (milijun eura će dobiti za prolaz) i 1,75 milijuna za bolju poziciju na tablici ... Uz to moraju igrati Play off.. Milanovom knjigovođi će sutra trebati dobra gumica (i paket maramica za brisati suze) jer je tih skoro 11 milijuna eura sigurno već proknjižio..
Nikako bezvrijedan gol i pobjeda, koeficijent ....
Baturina je pokazao da je za koplje bolji od svih Milanovih skupih zvijezda.
Dinamo dobar. Milan loš. Šteta. Večer iz Munchena je presudila.
ta "tri beskorisna boda" donose Dinamu i HR bolji koeficijent, a i preko 2 mil.eura u Dinamovu blagajnu. Baš "beskorisno" 😆
Utakmica zbog koje će se 9:2,još duže pamtiti.
Nakon onoga što je Dinamo pokazao u jučerašnjoj utakmici, slobodno možemo istaknuti da itekako ima razloga da se ostatku vodeće četvorke u HNL-u, itekako tresu gaće.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ZG modri - saka čast dečki 💙