Subašić sačuvao svoju mrežu, Udinese do važne pobjede

Danijel Subašić
Reuters/Pixsell
28.02.2016.
u 17:32

Danijel Subašić branio je svih 90 minuta u 28. kolu francuskog prvenstva i sačuvao svoju mrežu. Njegov Monako odigrao je 0:0 u gostima kod Nantesa i zadržao drugu poziciju.

U 27. kolu talijanskog prvenstva Udinese je pobijedio Veronu s 2:0 i potpuno pobjegao od zone ispadanja. Agyemang-Badu zabio je u 31. minuti za vodstvo domaćina, a konačni rezultat postavio je Thereau u 56. minuti. Stipe Perica pobjedu svoje momčadi odgledao je s klupe, dok je Ante Rebić za goste igrao od 55. minute.

Istim rezultatom Sampdoria je slavila protiv Frosinonea. Fernando je minutu prije kraja zabio za vodstvo, a Quagliarella je potvrdio pobjedu u 69.

Italija, 27. kolo: Palermo - Bologna 0:0, Carpi - Atalanta 1:1, Chievo - Genoa 1:0, Sampdoria - Frosinone 2:0, Udinese - Verona 2:0.

>>Manchester United na krilima čuda od djeteta srušio i Arsenal!