Stuttgart poveo pa mu Borussia zabila šest komada, pobjeda Barcelone

01. studenoga 2013. u 23:02 0 komentara 54 prikaza
'Dortmund\'s Robert Lewandowski celebrates after scoring 2-1 during the UEFA Champions League semi final first leg soccer match between Borussia Dortmund and Real Madrid at BVB stadium Dortmund in Dor

Borussia Dortmund u 11. kolu Bundeslige uvjerljivo je na svom terenu pobijedila Stuttgart, bilo je 6:1.

Doduše, gosti su poveli. U  13. minuti Haggui je zabio za vodstvo gostiju, ali Borussia je do kraja prvog dijela preokrenula rezultat. Strijelci su bili Papastathopoulos i Reus.

U nastavku se probudio i Robert Lewandowski koji je od 55. do 72. minute postigao hat-trick. Točku na i u 81. minuti stavio je Aubameyang.

Dortmunski klub preuzeo je vodstvo u Bundesligi, ima dva boda više od Bayerna, ali i utakmicu više.

U gradskom derbiju u 12. kolu španjolske lige, Barcelona je ostvarila 11. pobjedu. Na Nou Campu je pobijedila Espanyol 1:0, a jedini pogodak zabio je Alexis Sanchez u 68. minuti nakon asistencije Neymara. Čileanac je ušao u odličnu formu, u posljednje četiri prvenstvene utakmice postigao je pet pogodaka, uključujući i prekrasan gol u El Clasicu.

Barcelona je učvrstila prvo mjesto na ljestvici, s utakmicom više ima četiri boda prednosti u odnosu na Atletico te čak devet više od Reala.

Workers in protective suits take part in the disinfection of Huanan seafood market, where the novel coronavirus is believed to have first surfaced, in Wuhan
GODINU DANA OD PANDEMIJE
Kineski mediji šokirali svijet: COVID-19 nije izbio u Wuhanu, imamo dokaze za to