Studirao je u SAD-u, ali se odlučio vratiti u Hrvatsku: 'Tamo je okrutnije'
– Studirao sam i veslao i nisam imao vremena za duge kave tako da to mi je bilo O. K. Nikad nismo sjeli na kavu, uđeš u Starbucks, piješ stojeći i juriš na faks – kaže Ivan Piton
Komentari 3
ST
Najjače prezime, Piton xD
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najjače prezime, Piton xD