Strelovit uspon mladog Hrvata: Debitirao za vatrene pa u Njemačkoj doživio veliku čast
- Uslijed ovog produljenja ugovora želim zahvaliti svima u klubu što vjeruju u mene, a ja ću se nastaviti truditi kako sam i proteklih mjeseci. U tom razdoblju sam uživao u svakoj sekundi u Bayernu - rekao je Stanišić.
Komentari 3
DU
I nije se baš istaknuo u prvijencu.
Stvano?!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dečko ima kvalitet igre koji će, vjerujem ,kada se još malo navikne na seniorski nogomet stasiti u velikana svjetskog nogometa.,