Štimac: Utakmica protiv Italije pokazat će radi li Kovač dobro
– Italija nas je čekala neporažena, ali mi smo u Palermu demonstrirali moć, iskustvo, znanje. Ta pobjeda Hrvatsku je postavila na mapu svjetskog nogometa
Komentari 16
Ponovno besposličari mute vode.
Ja mislila on je na otoku menadjer a vidi on secira i skenira kakav je tko izbornik bio i je...Ajd Stimac ne pricaj... u vrijeme Bilica Italija je tebi bila lezerna,sad Kovac mora pokazat kakav je izbornik ,ne brini ti ti si nam pokazao kakav si bio... Ni slabijeg protivnika nisi bio siguran dobit zato i nisi vise na klupi...
Ako vec pitate za misljenje nogometne "strucnjake" provjerite da li su zaposleni u struci
Pretvorili smo se (ste se) u narod u kojem jedino govore oni koji imaju najmanje moralnih prava komentirati druge. Od predsjednika, do premjera, bivsih izbornika etc. Sto su im rezultati losiji ili ih uopce nemaju, to su njihove nikom bitnee izjave ucestalije.
Štimac (Primać) bjeeeeeežiiiiiiiiiii što dalje od nogometa, molimo teeee!!!!
Bio Štimac "ovakav ili onakav", ali dobro je rekao, pravo mjerilo dolazi večeras, tek sada ćemo vidjeti koliko vrijedimo. Ne moramo pobijediti ali trebamo dobro odigrati, dakle sve ćemo vidjeti večeras.
samo nemoj ti o nogometu štimče
e moj Igore, bio si problem i ostao, sjeti se onoga u tunelu
Lesinari jedva cekaju da ''padne mrtva glava''.Da ti nije Suker nesto obecao ,cudno mu zvuci ona izjava da ce sacekati Ponedeljak .Nema sta Suker cekati Ponedeljak ,jer je normalno da Italija dobije utakmicu na svom terenu a Niko sto god preko toga dobije je 'super.Suker je u financijskoj krizi a Mamic ne smije pomoci jer ga se prati i sve sto negativnog se desi narednih dana kriv je Suker,a ri Niko slobodno izbaci Copa iz ''repke'' nek se o njemu brine onaj ko ti ga namece u reprezentaciju,cuvaj Niko obraza ,jer se obraz stice godinama a gubi satima.
žalosno ali velika većina Hrvata priželjkuje da izgubi samo da bi se mogli naslađivati..meni je to jedni nacionalno dno ....toliko likuju Kovaču toliko liuju Šukeru a da kažem o igračima...zatovas vatreni molim dajte sve od sebe da pobijedite da im svima začepite usta!!!! Neka ostane razočarana ova razjarena masa koja želi da vas ocrni i vas i cijeli HNS i vodstvo i izbornika ...
čovjek s pravim namještenim utakmicama, dobila sam nedavno zadnju kod njega , imate dolje link pa uđite i uvjerite se sami... bila sam samohrana majka ostavljena u dugovima i s djetetom, ovaj gospodin me je izvukao iz problema, ovim putemim putem želim reći hvala https://www.facebook.com/profile.php?id=100006989206228&fref=ts
štimac je imao vremena pokazati svoje "umjeće" ....pametnome dovoljno.....večeras je važna igra.....važnija od ičega....kakav god rezultat bio....želimo vidjeti trud i želju....umjeća ima....to znamo
Utakmica protiv Italije pokazat će radi li Kovač dobro i ima li Štimac šansu da se uz potporu gazde balkanskog nogometa gospona Zdravka vrati na selektorsko mjesto.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Igore daj se dobro odmori tvoje znanje svi smo osjetili