Srpski su se mediji raspisali o događaju s utakmice 3. kola Europske lige igranoj u glavnom gradu Ukrajine. Naime, nogometaši kijevskog Dinama igrali su protiv Kopenhagena (1:1).
Za taj dvoboj navijači domaće momčadi imali su pomoć Bad Blue Boysa koji su dva dana ranije u Harkivu u Ligi prvaka bodrili Dinamo protiv Šahtara.
>> Pogledajte skandiranje BBB-a i navijača kijevskog Dinama
Na tribinama Olimpijskog stadiona navijači hrvatskog prvaka i bratskog kijevskog Dinama zajedno su navijali, što je u jednom trenutku postalo neprimjereno.
Prvo su svi zajedno uzvikivali ''Ubij Srbina'', a zatim i ''Putin hujlo''. Na ukrajinskom jeziku ''hujlo'' je naziv muškog spolnog organa.
U srpskim medijima ističu kako bi Uefa trebala pogledati snimku i pozabaviti se ovim slučajem. Dodaju kako za ''ovo skandalozno skandiranje'' još nije pokrenuta istraga.