Sramota EBEL-a! Bez kazne za brutalan start na Banhamu
Nakon što su u prvoj utakmici u Klagenfurtu tijesno izgubili (2:3), hokejaši Medveščaka danas (19.15 sati, HTV 2) ugošćuju KAC u Ledenoj dvorani.
Komentari 4
LIJEP NAPIS! Sve je dobro napisano, a nama navijačima navijanje, i pobjeda u dobroj tekmi! Zig-zag,Medveščak!
.....Pavel123.............sve si rekao kak treba.......... ........gledala sam tekmu i jedino navijanje kaj sam ja čula bilo je naše,,,,,,,,,,njihovi sjede kao na koncertu komornog orkestra u Lisinskom................
Go Medoti! Go Zmaji! Pozdrav iz LJ.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Poruka dečkima: pamti i vrati, ali na ledu. Ovog marginalca i cijelu močad treba natjerati u suze i da se voze natrag u Klagenfurt s punom mrežom i porazom koji boli ko vrag. Jer, mi smo vodili 2:1 i bilo je čisto haklanje McCaullyja koje nam nije dosuđeno, jer bi onda bila panika do neba. I onda su krenula isključenja naših, Filewich je dobil 10 minuta disciplinske jer je pital kak nije to haklanje bilo za isključenje.... A novinaru Kleine Zeitunga bi samo poručil: mi nismo ludi, nego samo volimo svoju momčad i uz njih smo u dobru i zlu i zato onak navijamo i zato nek im se gaće tresu... Mi nismo divljaci ko njihovi susjedi iz Linza koji gađaju protivničku momčad sa svim i svačim i pljuju po njima, mi samo navijamo za svoje. Ako je i to problem, onda nek si organiziraju ligu u Klagenfurtu i nek igraju međusobno.. Frank, dobro si ga sastavil na kraju, ali sad im ipak zabij dva komada, već bu korist... Zig-Zag, vidimo se u ledenjači danas!