Sportu prvi puta ni kune iz državnog proračuna
Prvi put Hrvatski olimpijski odbor od Vlade neće dobiti ništa iz redovnih sredstava državnog proračuna. Osim toga, hrvatski sport će nakon svoje najtrofejnije godine (tri olimpijska zlata) dobivati manje i iz sredstava od igara na sreću.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako uništiti hrvatski šport? Pitajte dizača tegova.