Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 102
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BEZ PORAZA
Povratak na članak

Split uvjerljivo slavio na turniru u Omišu

Najbolji igrač turnira je Žarko Parlov (Split), a u najbolju petorku izabrani su Roko Gizdavčić (Split), Karlo Fulgosi (Omiš), Matej Rudan (Omiš), Lovro Gnjidić (Dubrava) i Dino Ninčević (Zadar).

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.