Španjolci će igrati svaki dan, a redsi slaviti naslov izvan grada
U Njemačkoj su od povratka tamošnje najjače lige (16. svibnja) odigrana već četiri kola te je samo pet ostalo do kraja, što znači da će prvenstvo, za razliku od ostalih moćnih liga, biti završeno već do kraja ovog mjeseca, točnije 27. lipnja
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0