Špaco: Novinari me nazivaju glupanom
Bilo je šest promjena u drugom dijelu, igrači su se valjali na terenu, a on je produljio utakmicu svega tri minute – ljuti se Špaco.
Komentari 5
1+1=4..... Tako je Spaco.....Sramota kad kazes da si imao u Rumunjskoj cetiri spice ,a oni vas nakantaju...
Špaco: Novinari me nazivaju glupanom ali ja znam da se mogu još poboljšati i napraviti još neke jače i istaknutije stvari na klupi Hajduka..
šta pričate cpolupismeni purgeri bez srama i pšameti ja sam bio sinoć na utakmici 25 minuta su osječani ležali na zemlji
Špaco: Novinari me nazivaju glupanom ali ja tvrdim da sam samo malo manje pametan od drugih trenera..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma ti si genije...jedino kaj tebe i Hajduk hebe Maminho, kaj vas na svakom koraku krade...i na toj krađi preko vaše grbače zarađuje silne milijune... Pristolnik...koliko si ti dobil?