Dinamo odbio ponudu od 3,5 milijuna eura za Soudanija, potpisao stoper Benković
Jozu Šimunovića pratila je Borussia Mönchengladbach i poslala ponudu za mladog stopera na koju su u Maksimiru zasad – hladni
Komentari 4
"Bit će to trakavica do kraja kolovoza" , naravno da će biti trakavica, upravo zahvaljujući novinarima kojima u ljetno doba preostaju samo - kiseli krastavci.
Pa nije Mamic lud prodati Pjacu i Corica u ljetnom prijelaznom roku.
Rasprodaja, sve u pola cijene. Nakon tog najava najjačeg Dinama ikad.....i tako u krug. Čips u ruke i uživajte u predstavi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Treba prodati Sudanija, on nece biti bolji igrac, samo moze biti gori, u poslednje vreme sve slabije igra. Cudime Zdravko Mamic da ga nije prodao za 3, 5 miliona, tesko ce dobiti vise za njega. Ako ga sad ne proda ostace u Dinamu kao i Rukavina .Zdravko PRODAJ.